CHORZÓW, 8 czerwca / June 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-06-08 20:19:15
K1500
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 400 800 1500 W dal Młot

100 400 800 800 1500 3000 110p Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot

DZIEŃ 1
2018-06-08

16:00  800 m Bridgestone  [A]
16:00  800 m Bridgestone  [B]
16:10  Ceremonia otwarcia 
16:40  100 m M  [A]
17:00  1500 m M  [A]
17:10  400 m M  [B]
17:20  400 m K / W  [B]
17:30  3000 m M  [A]
16:50  W dal K / Long Jump W 
16:30  Młot / Hammer M 
18:00  800 m K / W  [A]
17:15  Wzwyż / High Jump M 
18:20  100 m K / W  [A]
17:40  Tyczka / Pole Vault M 
18:45  Młot K / Hammer W 
18:50  110 m pł M / H M  [A]
17:45  Dysk / Discus M 
18:55  Kula / Shot Put M 
19:10  400 m M  [A]
19:20  400 m K / W  [A]
18:30  W dal / Long Jump M 
19:35  1500 m K / W  [A]
19:50  800 m M  [A]
REKORDY
3:50.07 DIBABA Genzebe ETH Monaco 2015-07-17
RE 3:52.47 KAZANKINA Tatiana URS Zurich 1980-08-13
RP 3:59.22 CHOJECKA Lidia WLKS Siedlce Oslo 2000-07-28
Min. ME 4:09.00 Berlin (GER) 2018-08-07
 
 Bieg A  Ranking

Data aktualizacji: 2018-06-08 20:19:15
1500 m K / W - Bieg A Planowany START: 2018-06-08 19:35 WYSTARTOWANO: 19:58:10
  PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 18 1 15 DIBABA Genzebe 91-02-08 ETHIOPIA (ETH) 3:56.68 WL 1
2 16 1 13 EMBAYE Axumawit 94-10-18 ETHIOPIA (ETH) 4:04.90 SB 2
3 14 1 24 SUJEW Diana 90-11-02 GERMANY (GER) 4:05.95 3
4 17 1 114
ENNAOUI Sofia 95-08-30 MKL Szczecin (POL) 4:07.04 4
5 12 1 8 VRZALOVA Simona 88-04-07 CZECH REPUBLIC (CZE) 4:07.32 SB 5
6 11 1 2 BARYSEVICH Dariya 90-04-06 BELARUS (BLR) 4:08.89 6
7 8 1 22 REKKIE Jemma 98-03-06 GREAT BRITAIN (GBR) 4:09.54 PB 7
8 5 1 167
KACZYŃSKA Paulina 91-07-27 WMLKS Pomorze Stargard (POL) 4:10.03 PB 8
9 10 1 7 MAKI Kristiina 91-09-22 CZECH REPUBLIC (CZE) 4:11.18 SB 9
10 9 1 84
BRONIATOWSKA Katarzyna 90-02-22 KS AZS AWF Kraków (POL) 4:17.47 10
11 15 1 112
PLIŚ Renata 85-02-05 MKL Maraton Świnoujście (POL) 4:17.77 11
12 4 1 62
KOWAL Matylda 89-01-11 CWKS Resovia Rzeszów (POL) 4:18.00 12
13 1 1 109
KAZIMIERSKA Klaudia 01-09-03 LKS Vectra Włocławek (POL) 4:19.27 PB 13
14 6 1 147
GIZA Karolina 89-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka (POL) 4:19.76 14
15 3 1 153
TOPKA Beata 99-01-20 ULKS Talex Borzytuchom (POL) 4:21.06 PB 15
16 2 1 108
LIZAKOWSKA Weronika 98-11-02 KUKS Remus Kościerzyna (POL) 4:23.03 16
7 1 38 KITE Gloria 98-12-29 KENYA (KEN) DNF
13 1 26 KREBS Denise 87-06-27 GERMANY (GER) DNF
19 1 176 TVERDOSTUP Tamara 79-07-17 UKRAINE (UKR) DNF

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.066763162612915 s.