67. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego
CHORZÓW, 20.06.2021
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Refresh OFF
Last Changes: 2021-06-20 15:22:02
M800 1 1 1
Info: BEFORE LIVE FINISHED

100 100 mł. 100p 1500 1500 mł. 400 400 mł. 800 Młot Wzwyż

100 100 mł. 110p 3000 400 400m mł. 800 800m mł. Dysk Kula Młot Tyczka Wzwyż

DAY 1
2021-06-20


EVENT RECORDS
1:40.91 RUDISHA David KEN London (GBR) 2012-08-09
RE 1:41.11 KIPKETER Wilson DEN Cologne 1997-08-24
RP 1:43.22 CZAPIEWSKI Paweł LUBUSZ Słubice Zurich 2001-08-17
RP (U20) 1:46.69 LEWANDOWSKI Marcin UKL Ósemka Police Szczecin 2006-06-24
Min. MŚ U20 (U20) 1:48.80 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 1:45.20 Tokio (JPN) 2020-07-24
Kusociński 1:44.99 LEWANDOWSKI Marcin POL Chorzów 2018-08-22
 
 Heat A  Heat B  Summary

Last Changes: 2021-06-20 15:22:02
800 m M - Heat A START: 2021-06-20 15:15 STARTED: 15:17:04
  PhotoFinish
Pos Lane Heat Bib Athlete Date Of Birth Club/Country Mark Rank
1 6 1 9 DOBEK Patryk 94-02-13 POLAND (POL) 1:43.73 PB 1
2 2 1 3 WEBB Jamie 94-06-01 GREAT BRITAIN (GBR) 1:44.14 PB 2
3 7 1 10 GILES Elliot 94-05-26 GREAT BRITAIN (GBR) 1:44.20 PB 3
4 5 1 8 LEWANDOWSKI Marcin 87-06-13 POLAND (POL) 1:44.31 SB 4
5 1 1 1 RÓŻNICKI Krzysztof 03-08-29 POLAND (POL) 1:44.51 PB NR U20 5
6 8 1 12 LEMI Teddese 99-01-20 ETHIOPIA (ETH) 1:44.65 PB 6
7 2 1 4 RISELEY Jeff 86-11-11 AUSTRALIA (AUS) 1:44.85 SB 7
8 3 1 5 BORKOWSKI Mateusz 97-04-02 POLAND (POL) 1:44.99 8
9 8 1 11 NBERET Melese 01-01-20 ETHIOPIA (ETH) 1:45.05 PB 9
10 9 1 13 HODBOD Lukas 96-03-02 CZECH REPUBLIC (CZE) 1:45.74 PB 10
11 3 1 6 HEDEILI Takieddine 96-06-06 ALGERIA (ALG) 1:45.83 PB 11
12 1 1 2 LEWALSKI Kacper 03-05-07 POLAND (POL) 1:46.72 PB 12
13 4 1 7 KSZCZOT Adam 89-09-02 POLAND (POL) 1:47.20 SB 13
1 4 2 4 RAK Filip 03-02-03 POLAND (POL) 1:48.86 14
2 1 2 1 AUGUSTYNIAK Jakub 01-09-04 POLAND (POL) 1:50.24 15
3 3 2 3 OSTROWSKI Filip 01-07-12 POLAND (POL) 1:50.39 16
4 6 2 6 MASACZYŃSKI Adam 01-02-05 POLAND (POL) 1:50.44 17
5 7 2 7 SZKUDLAREK Jakub 01-01-17 POLAND (POL) 1:50.56 18
6 5 2 5 POCZWARDOWSKI Jędrzej 02-06-29 POLAND (POL) 1:50.71 SB 19
7 9 2 9 WYDERKA Maciej 02-07-29 POLAND (POL) 1:50.74 20
8 2 2 2 TURSKI Krzysztof 00-06-08 POLAND (POL) 1:51.13 21
9 8 2 8 SOWIK Wojciech 96-02-12 POLAND (POL) 1:53.71 PB 22
9 1 14 SIERADZKI Patryk 98-10-06 POLAND (POL) DNF
9 2 10 ROMBERG Adrian 03-04-21 POLAND (POL) DNF

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        0.076380968093872 s.