67. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego
CHORZÓW, 20.06.2021
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Refresh OFF
Last Changes: 2021-06-20 13:52:01
M3000 1 1 0
Info: BEFORE LIVE FINISHED

100 100 mł. 100p 1500 1500 mł. 400 400 mł. 800 Młot Wzwyż

100 100 mł. 110p 3000 400 400m mł. 800 800m mł. Dysk Kula Młot Tyczka Wzwyż

DAY 1
2021-06-20


12:30  Ceremonia otwarcia 
12:50  Hammer W/Młot K 
12:55  100 m W/K  [s]
13:00  High Jump W/Wzwyż K 
13:10  Pole Vault//Tyczka M 
13:10  100 m M  [s]
13:25  800 m M  [s]
13:40  3000 m M  [s]
13:55  110 m pł M  [s]
14:10  100 m pł K  [s]
14:18  Shot Put/Kula M 
14:22  400 m W/K  [s]
14:30  400 m M  [s]
14:40  400 m W/K  [s]
14:50  Hammer/Młot M 
15:00  800 m W/K  [s]
15:15  800 m M  [s]
15:30  1500 m W/K  [s]
15:50  High Jump/Wzwyż M 
16:05  100 m Youth W/mł. K  [s]
16:10  100 m Youth/mł. M  [s]
16:00  Discus/Dysk M 
16:15  400 m W Youth/mł. K  [s]
16:20  400 m Youth/mł. M  [s]
16:25  800 m Youth/mł. M  [s]
16:30  1500 m Youth W/mł. K  [s]
EVENT RECORDS
7:20.67 KOMEN Daniel KEN Rieti (ITA) 1996-09-01
RE 7:26.62 MOURHIT Mohammed BEL Monaco 2000-08-18
RP 7:42.4 MALINOWSKI Bronisław OLIMPIA Grudziądz Oslo 1974-07-04
RP (U20) 7:57.4 MAJUSIAK Sławomir STAL Ostrów Wlkp. Sopot 1983-08-14
Min. MŚ U20 (U20) 8:10.00 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Kusociński 8:11.37 GŁOWALA Robert POL Chorzów 2018-06-08
 
 Heat A  Summary

Last Changes: 2021-06-20 13:52:01
3000 m M - Heat A START: 2021-06-20 13:40 STARTED: 13:39:58
  PhotoFinish
Pos Lane Bib Athlete Date Of Birth Club/Country Mark Rank
1 1 1 ZIELEŃ Michał 02-09-20 POLAND (POL) 8:24.68 PB 1
2 2 2 DOROŻYŃSKI Szymon 92-03-06 POLAND (POL) 8:24.76 2
3 7 7 BORATYŃSKI Dariusz 97-09-26 POLAND (POL) 8:24.96 SB 3
4 4 4 PRZYBYLAK Tomasz 01-02-07 POLAND (POL) 8:28.56 PB 4
5 3 3 POGORZELSKI Konrad 03-03-06 POLAND (POL) 8:31.27 5
6 13 13 GOS Mateusz 02-06-07 POLAND (POL) 8:31.66 PB 6
7 12 12 WASIEWICZ Krzysztof 92-01-03 POLAND (POL) 8:34.88 7
8 8 8 WÓJCIK Michał 99-10-01 POLAND (POL) 8:42.22 8
9 15 15 ŻYGENDA Krzysztof 97-03-10 POLAND (POL) 8:55.19 9
10 14 14 STRZELCZYK Jakub 03-06-12 POLAND (POL) 8:58.12 10
11 9 9 SZMIT Patryk 03-02-28 POLAND (POL) 8:59.01 PB 11
12 11 11 MEGIER Maciej 03-04-26 POLAND (POL) 9:02.87 12
13 6 6 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 01-08-29 POLAND (POL) 9:06.18 13
14 10 10 ZIELIŃSKI Krzysztof 05-07-14 POLAND (POL) 9:41.56 14
5 5 TULEJA Jakub 01-07-27 POLAND (POL) DNF

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         0.0405669 s. | Mem: 1.25 megabytes