70. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego
CHORZÓW, 18 maja / May 2024
Refresh OFF
Last Changes: 2024-05-18 21:45:19
M400pk 1 1 0
Info: BEFORE LIVE FINISHED

100 100girls 200 400 400girls 800 800girls 1500 100H 400H 3000S HJ LJ SP HT JT

100 100boys 200 400 400boys 800 800boys 1500 110H 3000S PV SP HT

DAY 1
2024-05-18


16:00  100 m Girls / dziewczęta  [A]
16:05  100 m Boys / chłopcy  [A]
16:10  Shot Put W / Kula K 
16:15  800 m Girls / dziewczęta  [A]
16:25  800 m Boys / chłopcy  [A]
16:30  Javelin W / Oszczep K 
16:35  400 m Girls / dziewczęta  [A]
16:40  400 m Boys / chłopcy  [A]
16:50  400 m W / K  [B]
17:00  400 m M  [B]
17:15  100 m M  [B]
17:22  100 m W / K  [B]
17:40  100 m H W / pł K  [B]
17:45  Opening Ceremony 
17:57  Long Jump W / W dal K 
18:05  Shot Put / Kula M 
18:07  400 m H W / pł K  [A]
18:17  1500 m M  [A]
18:25  Hammer Throw W / Młot K 
18:35  110 m H / pł M  [A]
18:50  800 m W / K  [A]
19:05  100 m W / K  [A]
19:15  Pole Vault / Tyczka M 
19:20  1500 m W / K  [A]
19:29  High Jump W / Wzwyż K 
19:30  100 m M  [A]
19:45  400 m M  [A]
20:00  200 m W / K  [A]
20:05  Hammer Throw / Młot M 
20:15  200 m M  [A]
20:30  800 m M  [A]
20:45  3000 m St / prz. M  [A]
21:05  3000 m St W / prz. K  [A]
21:25  400 m W / K  [A]
21:40  100 m H W / pł K  [A]
EVENT RECORDS
WR 43.03 VAN NIEKERK Wayde RSA Rio de Janeiro (BRA) 2016-08-14
ER 44.26 HUDSON-SMITH Matthew GBR Budapest (HUN) 2023-08-22
NR 44.62 CZUBAK Tomasz SKRA Warszawa Sevilla (ESP) 1999-08-24
Min. ME 45.40 Rzym (ITA) 2024-06-06
Min. IO 45.00 Paris (FRA) 2024-08-01
Kusociński 44.14 GARDINER Steven BAH Chorzów 2019-09-14
 
 Heat A  Summary

Last Changes: 2024-05-18 21:45:19
400 m Boys / chłopcy - Heat A START: 2024-05-18 16:40 STARTED: 16:41:02
  PhotoFinish
Pos L Bib Athlete Date Of Birth Club/Country Mark RT Rank
1 7 306 DUDA Piotr 06-06-20 TL Pogoń Ruda Śląska 48.03 0.234 1
2 8 305 ADAMCZYK Bartłomiej 07-06-13 TL Pogoń Ruda Śląska 48.24 0.252 PB 2
3 6 108 PAŹDZIERZ Adam 00-09-11 KS AZS AWF Katowice 48.44 0.280 3
4 5 118 MIKOŁAJCZAK Szymon 04-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice 48.81 0.235 4
5 4 304 ŁYSEK Konrad 07-07-27 TL Athletics Jastrzębie 51.05 0.326 PB 5
6 3 119 GRZYBOWSKI Jeremiasz 07-05-06 MKS-MOS Katowice 52.02 0.245 PB 6
7 2 121 RACEWICZ Aleksander 05-08-01 MKS-MOS Katowice 52.58 0.193 PB 7
8 9 313 PASZKIEWICZ Borys 06-12-30 TS AKS Chorzów 52.81 0.243 8
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel-Sport © by Pilar 2013-2024   API         0.0243311 s. | Mem: 768 kilobytes