70. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego
CHORZÓW, 18 maja / May 2024
Refresh OFF
Last Changes: 2024-05-18 21:45:19
M800 1 1 0
Info: BEFORE LIVE FINISHED

100 100girls 200 400 400girls 800 800girls 1500 100H 400H 3000S HJ LJ SP HT JT

100 100boys 200 400 400boys 800 800boys 1500 110H 3000S PV SP HT

DAY 1
2024-05-18


16:00  100 m Girls / dziewczęta  [A]
16:05  100 m Boys / chłopcy  [A]
16:10  Shot Put W / Kula K 
16:15  800 m Girls / dziewczęta  [A]
16:25  800 m Boys / chłopcy  [A]
16:30  Javelin W / Oszczep K 
16:35  400 m Girls / dziewczęta  [A]
16:40  400 m Boys / chłopcy  [A]
16:50  400 m W / K  [B]
17:00  400 m M  [B]
17:15  100 m M  [B]
17:22  100 m W / K  [B]
17:40  100 m H W / pł K  [B]
17:45  Opening Ceremony 
17:57  Long Jump W / W dal K 
18:05  Shot Put / Kula M 
18:07  400 m H W / pł K  [A]
18:17  1500 m M  [A]
18:25  Hammer Throw W / Młot K 
18:35  110 m H / pł M  [A]
18:50  800 m W / K  [A]
19:05  100 m W / K  [A]
19:15  Pole Vault / Tyczka M 
19:20  1500 m W / K  [A]
19:29  High Jump W / Wzwyż K 
19:30  100 m M  [A]
19:45  400 m M  [A]
20:00  200 m W / K  [A]
20:05  Hammer Throw / Młot M 
20:15  200 m M  [A]
20:30  800 m M  [A]
20:45  3000 m St / prz. M  [A]
21:05  3000 m St W / prz. K  [A]
21:25  400 m W / K  [A]
21:40  100 m H W / pł K  [A]
EVENT RECORDS
WR 1:40.91 RUDISHA David KEN London (GBR) 2012-08-09
ER 1:41.11 KIPKETER Wilson DEN Cologne (GER) 1997-08-24
NR 1:43.22 CZAPIEWSKI Paweł LUBUSZ Słubice Zurich (SUI) 2001-08-17
Min. ME 1:45.20 Rzym (ITA) 2024-06-06
Min. IO 1:44.70 Paris (FRA) 2024-08-01
Kusociński 1:44.99 LEWANDOWSKI Marcin POL Chorzów 2018-08-22
 
 Heat A  Summary

Last Changes: 2024-05-18 21:45:19
800 m M - Heat A START: 2024-05-18 20:30 STARTED: 20:29:52
  PhotoFinish
Pos O / L Bib Athlete Date Of Birth Club/Country Mark Rank
1 7 / 5 79 WA TECUCEANU Catalin 99-09-09 ITALY 1:44.22 PB 1
2 11 / 8 1 WA GOUANED Mohamed Ali 02-07-05 ALGERIA 1:44.42 PB 2
3 9 / 6 85 WA ROTICH Ferguson 89-11-30 KENYA 1:45.10 3
4 12 / 8 145 WA BORKOWSKI Mateusz 97-04-02 POLAND 1:45.40 4
5 1 / 1 188 WA KITLIŃSKI Bartosz 04-06-11 POLAND 1:45.45 PB 5
6 10 / 7 232 WA OSTROWSKI Filip 01-07-12 POLAND 1:45.76 SB 6
7 2 / 2 9 WA DUDYCHA Jakub 05-09-06 CZECHIA 1:45.85 SB 7
8 6 / 4 44 WA TUAL Gabriel 98-04-09 FRANCE 1:46.27 8
9 3 / 2 251 WA SIERADZKI Patryk 98-10-06 POLAND 1:46.83 SB 9
10 8 / 6 246 WA ROZMYS Michał 95-03-13 POLAND 1:47.24 10
11 13 / 9 212 WA LEWALSKI Kacper 03-05-07 POLAND 1:47.59 11
12 4 / 3 156 WA DOBEK Patryk 94-02-13 POLAND 1:48.00 12
5 / 4 72 WA BARONTINI Simone 99-01-05 ITALY DNF
14 / 9 148 WA BRYLIŃSKI Robert 91-04-02 POLAND DNF
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel-Sport © by Pilar 2013-2024   API         0.0261021 s. | Mem: 768 kilobytes