70. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego
CHORZÓW, 18 maja / May 2024
Refresh OFF
Last Changes: 2024-05-18 21:45:19
M800jm 1 1 0
Info: BEFORE LIVE FINISHED

100 100girls 200 400 400girls 800 800girls 1500 100H 400H 3000S HJ LJ SP HT JT

100 100boys 200 400 400boys 800 800boys 1500 110H 3000S PV SP HT

DAY 1
2024-05-18


16:00  100 m Girls / dziewczęta  [A]
16:05  100 m Boys / chłopcy  [A]
16:10  Shot Put W / Kula K 
16:15  800 m Girls / dziewczęta  [A]
16:25  800 m Boys / chłopcy  [A]
16:30  Javelin W / Oszczep K 
16:35  400 m Girls / dziewczęta  [A]
16:40  400 m Boys / chłopcy  [A]
16:50  400 m W / K  [B]
17:00  400 m M  [B]
17:15  100 m M  [B]
17:22  100 m W / K  [B]
17:40  100 m H W / pł K  [B]
17:45  Opening Ceremony 
17:57  Long Jump W / W dal K 
18:05  Shot Put / Kula M 
18:07  400 m H W / pł K  [A]
18:17  1500 m M  [A]
18:25  Hammer Throw W / Młot K 
18:35  110 m H / pł M  [A]
18:50  800 m W / K  [A]
19:05  100 m W / K  [A]
19:15  Pole Vault / Tyczka M 
19:20  1500 m W / K  [A]
19:29  High Jump W / Wzwyż K 
19:30  100 m M  [A]
19:45  400 m M  [A]
20:00  200 m W / K  [A]
20:05  Hammer Throw / Młot M 
20:15  200 m M  [A]
20:30  800 m M  [A]
20:45  3000 m St / prz. M  [A]
21:05  3000 m St W / prz. K  [A]
21:25  400 m W / K  [A]
21:40  100 m H W / pł K  [A]
EVENT RECORDS
WR 1:40.91 RUDISHA David KEN London (GBR) 2012-08-09
ER 1:41.11 KIPKETER Wilson DEN Cologne (GER) 1997-08-24
NR 1:43.22 CZAPIEWSKI Paweł LUBUSZ Słubice Zurich (SUI) 2001-08-17
Min. ME 1:45.20 Rzym (ITA) 2024-06-06
Min. IO 1:44.70 Paris (FRA) 2024-08-01
Kusociński 1:44.99 LEWANDOWSKI Marcin POL Chorzów 2018-08-22
 
 Heat A  Summary

Last Changes: 2024-05-18 21:45:19
800 m Boys / chłopcy - Heat A START: 2024-05-18 16:25 STARTED: 16:24:39
  PhotoFinish
Pos O / L Bib Athlete Date Of Birth Club/Country Mark Rank
1 5 / 5 77 ZACZYK Łukasz 07-03-18 MKS-MOSM Bytom 1:50.81 PB 1
2 6 / 6 124 MAREKWICA Jakub 06-11-16 MKS-MOS Katowice 1:56.75 PB 2
3 7 / 7 87 MAJERANOWSKI Maciej 06-06-25 MKS-MOSM Bytom 1:58.06 PB 3
4 3 / 3 333 DARLIŃSKI Dawid 07-01-08 KS ADEA Team Gliwice 1:59.12 SB 4
5 1 / 1 112 MENDRAK Olgierd 08-04-16 MKS-MOS Katowice 2:00.13 5
6 8 / 8 28 URBAŚ Mikołaj 07-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała 2:02.08 PB 6
7 2 / 2 23 JASZCZYK Adam 08-06-25 TL Athletics Jastrzębie 2:04.08 PB 7
8 9 / 9 146 WOŹNIAK Hubert 07-02-05 CKS Budowlani Częstochowa 2:05.12 PB 8
4 / 4 79 CZUBAK Tomasz 06-05-03 MKS-MOSM Bytom DNF
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel-Sport © by Pilar 2013-2024   API         0.0238481 s. | Mem: 768 kilobytes